Porady prawne online

Zapraszam do korzystania z porad prawnych świadczonych w formie online. Aby to zrobić należy uzupełnić poniższy formularz zgodnie z następującymi krokami.

1. Proszę wypełnić poniższy Formularz online wpisując swoje dane: imię i nazwisko, adres poczty elektronicznej i numer telefonu komórkowego, opisując problem prawny lub/i zadając pytania, a następnie proszę wysłać go klikając na ikonę „Wyślij” znajdującą się tuż pod nim.

2. Po otrzymaniu Formularza online przeprowadzę bezpłatną analizę oraz wycenię usługę w oparciu o zawarte w nim informacje lub załączone do niego dokumenty i wyśle informację o cenie usługi i terminie jej realizacji na adres poczty elektronicznej podanej na Formularzu online.

3. Realizacja zlecenia nastąpi po zaksięgowania wpłaty na koncie mojej kancelarii.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Temat

Załączniki

Treść wiadomości

Oświadczam,że zapoznałem/łam się z regulaminem i akceptuję jego postanowienia.(wymagane)

Oświadczam, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi przez KANCELARIĘ RADCY PRAWNEGO AGNIESZKA GAWROŃSKA - JUZEFOWICZ z siedzibą we Wrocławiu. Zostałem/łam pouczony o prawie do dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia, a także o dobrowolnym podaniu danych. (wymagane)